Друк книги в одному екземплярі

Найчастіше, необхідність друку книги в одному екземплярі виникає у тих, хто хоче зробити приємний та незвичайний подарунок для своїх близьких, друзів… Висновок зроблений з власного, 7-річного досвіду роботи у сфері друку книг великими тиражами, так і друку книг одиничними екземплярами.

Цей сайт буде присвячений процесу виготовлення книг в одному екземплярі, для більш точного уявлення Вами з чого починається процес виготовлення книги, які варіанти виконання книги можливі (обкладинка, формат, тираж…). Хочеться створити цікавий ресурс із виготовлення книг одиничними тиражами, виклавши тут зразки робіт та їх реалізацію.

Ідея створення сайту виникла після виконання низки незвичайних замовлень із виготовлення книг малим тиражем, а ініціаторами нестандартного підходу були замовники. Радячись і дискутуючи, знаходили нетрадиційні, креативні рішення, реалізовуючи їх на практиці. Адже багатотиражне видання дає більший політ фантазії з оформлення книги, а виготовлення книг штучними екземплярами такої можливості не дають.

На жаль, не зможу показати, що в результаті вийшло, оскільки фотографії книг випадково «формотнули». Збиратимемо нові та за згодою авторів розміщуватимемо ілюстрації книг на цьому сайті. Хочу звернути Вашу увагу на те, що мене цікавить виключно зовнішній вигляд готової книги (спосіб збирання, виконання макету обкладинки, вибір матеріалу для обкладинки книги), але в жодному разі не її текстове наповнення.

Статті

Будь ласка, оберіть мову сайту