Друк книги в одному примірнику в твердій обкладинці

Алгоритм виготовлення книги в твердій обкладинці одиничним екземпляром

Тож з чого почати?

У Вас є готовий текст, що з ним робити? Спочатку визначитися з форматом книги (А-4, А-5, А-6). Найпопулярніший формат книг, при друкуванні малим тиражем, А-5 (половина А-4). Якщо видання має більше 500 сторінок, формат краще збільшити. Набраний текст зазвичай готується в Word в А-4 форматі.

Визначившись із форматом книги, виставляємо набірні поля, нумерацію сторінок, верстаємо книгу. Питанням редактури Ви займаєтеся самостійно. Все це часто відбувається електронною поштою.

Після підготовки та затвердження внутрішнього блоку майбутньої книги, макет відправляємо до друку. Тим часом займаємось підготовкою макета обкладинки книги. Від Вас потрібні ілюстрації на обкладинку, фотографії текстові вставки, загалом всі вихідники з яких складатиметься обкладинка. Її Ви також можете затвердити у електронному режимі.

Можливі варіанти складання блоку книги в одному примірнику:

— зшивання блоку книжки, що витрачається (використовується для складання блоку книг великими тиражами). Блок формується у зошиті по 16 або 24 сторінки, після чого готові зошити зшиваються в блок. Після зшивання блок проклеюється, обтискається та обрізається у заздалегідь затверджений формат.

- зшивання блоку книги «в тачку» (використовується при друку книг малими тиражами). Надрукована книга проклеюється на термо біндері, прошивається ниткою через всю стопу на п'ять отворів, обрізається в заздалегідь затверджений формат.

При складанні книги в одиничному екземплярі частіше використовується другий спосіб. Дешевший і не поступається за якістю першому.

Можливі варіанти вибору матеріалу для обкладинки книги в одному примірнику:

- Кольорова обкладинка. (Палітурка 7БЦ) На папері щільністю 115-130 гр./м2 виконується друк за заздалегідь підготовленим макетом, далі друкований лист ламінується плівкою з метою захисту майбутньої книги від механічних пошкоджень, після збирається тверда обкладинка з 2-міліметрового картону.

- Обкладинка з бумвінілу (поліграфічний шкірі замінник) різних кольорів. На такому матеріалі напис на обкладинці наноситься трафаретним способом друку, або за допомогою гарячого тиснення. Колірна гама тиснення різноманітна (золото, срібло, червоний, білий, чорний, фіолетовий кольори…). Принцип подальшого переплетення такий самий як і з кольоровою обкладинкою.

При виготовленні обкладинки для книги в одиничному екземплярі частіше використовується кольорова обкладинка, менш дорога, оскільки виготовлення кліше для тиснення або нанесення друку трафаретним способом, не вигідні для поодиноких тиражів книг.

Після цього до блоку книги клеїться каптал (кольорова стрічка, що наклеюється на краї корінця блоку книги). Потім за допомогою спеціального клею блок вставляється в обкладинку і лягає під прес високого тиску.

 

Зразки друку книг в одному екземплярі в твердій обкладинці

Друк книги в одному примірнику в твердій обкладинці

приклад друку книг одиничним екземпляром у твердій обкладинці альбомної орієнтації формату А-4. Обкладинка книги кольорова з глянсовою ламінацією, блок книги 130 сторінок на 80-му офсеті.

 

Друк книги в одному примірнику в твердій обкладинці

приклад друку книг одиничним екземпляром у твердій обкладинці альбомної орієнтації формату А-5. Обкладинка книги матеріал бумвініл коричневого кольору, блок книги 110 сторінок на 115-му крейдованому папері. Усі сторінки книги в одиничному екземплярі порожні (без друку)..

Друк книги в одному примірнику в твердій обкладинці

приклад друку книги в одиничному примірнику в твердій обкладинці формату А-5. Обкладинка книги матеріал бумвініл світло-коричневого кольору, друк нанесений методом гарячого тиснення (золото), блок книги 38 сторінок на 80-му офсеті.

 

Друк книги в одному примірнику в твердій обкладинці

Приклад друку книги книги в одиничному екземплярі в твердій обкладинці формату А-5. Обкладинка книги кольорова з глянцевою ламінацією, блок книги 640 сторінок на 80-му офсеті.

 

Друк книги в одному примірнику в твердій обкладинці

Приклад друку книги в одиничному примірнику в твердій обкладинці формату А-5. Обкладинка книги кольорова з глянцевою ламінацією, блок книги 216 сторінок на 80-му офсеті.

 

Друк фотоальбому в одному екземплярі в твердій обкладинці.

приклад друку фотоальбому в одному екземплярі в твердій обкладинці альбомної орієнтації формату А-4. Обкладинка книги кольорова з глянцевою ламінацією, блок книги 60 сторінок на 200-му крейдованому папері.

 

Друк весільного фотоальбому в одному примірнику в твердій обкладинці.

приклад друку весільного фотоальбому в одному екземплярі в твердій обкладинці альбомної орієнтації формату А-4. Обкладинка книги ч/б з глянцевою ламінацією, блок книги до 80 сторінок на 250-му крейдованому папері.

 

Довідник у твердій обкладинці тиражем три екземпляри.

приклад виготовлення довідника у трьох примірниках, у твердій обкладинці книжкової орієнтації формату А-4. Кольорова обкладинка книги з глянцевою ламінацією, блок довідника 420 сторінок на 80-грамовому офсетному папері.

 

Друк та палітурка в тверду обкладинку фотоальбому для дизайн студії.

приклад друку та палітурки фотоальбому для дизайн студії формату А-4. Кольорова обкладинка книги з глянцевою ламінацією, блок 140 сторінок на 170-ти грамовому крейдованому папері.

 

Складання в тверду обкладинку однакових книг різного формату.

приклад друку та палітурки однакових книг для тур фірми формату А-4 та А-5. Обкладинка книги кольорова з глянсовою ламінацією, блок 120 сторінок на 170 грамовому крейдованому папері.

 

Складання в тверду обкладинку книг А-5 формату.

приклад плетіння книг А-5 формату. Кольорова обкладинка книги з глянцевою ламінацією, блок 210 сторінок на 80-грамовому офсетному папері. Внутрішній блок був надрукований автором самостійно, наша тільки друк обкладинки і складання в тверду обкладинку.

 

Друк та збірка в тверду обкладинку фотоальбому формату А-3.

приклад зшивання фотоальбому А-3 формату. Обкладинка бумвініл білий, друк трафаретний 1+0, блок 310 сторінок на 170-грамовому крейдованому папері.

 

Складання в тверду палітурку інженерного проекту формату А-3.

приклад плетіння інженерного проекту А-3 формату. Обкладинка бумвініл гірчичний, без друку на обкладинці, блок 40 сторінок А-3 на 150-грамовому офсетному папері.

 

Складання в тверду палітурку книги відгуків А-3 формату з трафаретним друком обкладинки золотом.

приклад твердої палітурки книги відгуків А-3 формату. Обкладинка бумвініл бордовий, друк трафаретний золотом, блок 120 сторінок А-3 на 200-грамовому офсетному папері.

 

Переплетення в тверду палітурку колекції журналів двох видів А-4 формату з друком та ламінацією обкладинки.

приклад переплетення твердої палітурки журналів А-4 формату. Обкладинка з друком тексту та ламінацією.

 

Тверда обкладинка книги формату А-5. Обкладинка бумвініл, тиснення золотом.

приклад складання твердої палітурки книг А-5 формату. Гаряче тиснення на обкладинці золотом.

Будь ласка, оберіть мову сайту