Тверда обкладинка диплома Київ

Тверда обкладинка диплома, дисертації та іншої документації, наша палітурна майстерня в Києві надає без вихідних і майже цілодобово. У двох словах що собою являє тверда палітурка диплома. Це склеювання блоку (готової дисертації), прошивка ниткою, обрізка з трьох сторін та клейова вставка диплома у тверду обкладинку.

Обкладинка являє собою двох міліметровий картон, до якого клеїться матеріал бумвініл (поліграфічний шкірозамінник). В наявності є папки для твердої палітурки різних кольорів. Багато хто стикається з проблемою неможливості прошивки дипломної роботи понад 300 сторінок. Для нас це не є проблемою. На сьогоднішній день рекорд із товщини сторінок у дисертації був 904 сторінки.

Тверда палітурка диплома

зразки обкладинок для твердої палітурки диплома, дисертації. Це не вся гама кольорів, уточнюйте у телефонному режимі.

 

Тверда обкладинка Київ

приклад виготовлення твердої палітурки дисертації з наклеєними фотографіями. Для приблизно однакової товщини всього блоку диплома використовується посторінкова виклейка корінця. В результаті бачимо, що дипломна робота не «горбата», а приблизно донна товщина по всій її площі.

 

Переплетення журналів у тверду обкладинку.

приклад складання колекції журналів у тверду обкладинку. Папір крейдований, обкладинка – бумвініл бордового кольору. Блок зшитий ниткою на 5 отворів, проклеєний та обрізаний по міліметру з кожного боку.

 

Переплетення докторської дисертації з великою кількістю сторінок.

приклад складання докторської дисертації з великою кількістю сторінок формату А-4. Товщина внутрішнього блоку близько 8 сантиметрів. Кількість сторінок 920.

 

Тверда обкладинка проектної документації в книгу формату А-4 товщиною 20 см. Обкладинка бумвініл чорного кольору.

приклад складання твердої палітурки проекту А-4 формату з вклеюванням картонних смуг на сфальцьовані листи А-1 формату.

Будь ласка, оберіть мову сайту