Друк книги в одному екземплярі в м'якій палітурці

Алгоритм виготовлення книги в м'якій палітурці одиничним екземпляром

Починаємо з того ж, як і у випадку з книгою в твердій обкладинці. Визначаємося з форматом видання книги, формуємо набірні поля, нумеруємо та після затвердження Вами готового макета, відправляємо внутрішній блок книги до друку. Паралельно займаємось виготовленням макета обкладинки.

Друк книг одиничним тиражем у м'якій палітурці, як правило, має на увазі друк обкладинки на щільному папері до 300 гр./м2. із можливістю її ламінації. Книга в м'якій обкладинці виходить дешевше, ніж книга в твердій обкладинці на 25-30%. Якщо можна сказати, бюджетніший варіант. Звичайно, і прослужить вона Вам набагато менше ніж книга в твердій палітурці. Для більшої її міцності та терміну служби, я практикую прошивку внутрішнього блоку книги скобами або ниткою (якщо книга товща15 мм.). Як показала практика, прошита книга в м'якій палітурці використовується набагато довше і не розсипається, чого не скажеш про непрошиту. Багатотиражні видання використовують складання книг на клейовій машині з використанням фрези, але як на мене, зшивка є зшивкою і цим все сказано, а функція клею - прикріпити обкладинку до блоку.

І останній етап складання одиничного тиражу книги в м'якій палітурці - обрізка (книга обрізається з трьох сторін у заданий формат).

 

Друк книги в одному екземплярі в м'якій палітурці

приклад друку книг одиничним примірником у м'якій палітурці з кольоровими вставками форматів А-5 та А-4. Перша книга книги з зшивкою зошитами, друга книга - наскрізна зшивка блоку на п'ять отворів. Блок книги в одиничному екземплярі надрукований на офсетному 80-грамовому папері, кольорові вставки – на папері 130 гр./м2, обкладинка книги в одному екземплярі – 300 гр./м2 з глянцевою ламінацією.

Будь ласка, оберіть мову сайту